La Prague Residence ***

Základní informace o hotelu

Počet bytů : 6
Počet lůžek: 23

Příjezd od: 00:00
Odjezd: 00:00

Služby / Vybavení
Dětská postýlkaLedniceMožnost vařeníParkování Pokojová službaPřístup k internetuPsi povoleniRádio na pokojiSejf na recepciTelevize na pokojiVlastní koupelna s vanouVysoušeč vlasůVýtah

PLEASE NOTICE :
As there is no reception in the apartments, we strongly recommend to use our inexpensive transfer service.

In case, that you for any reasons don't wish us to arrange transfer to the apartments, please note, that you can collect the keys at main office of the apartments at : Wenceslas Square no. 36, Prague 1. The main office of the apartments is open 24 hours a day, 7 days a week.

 - Historie Domu -
Jan Langhans, mezinárodně činný a uznávaný fotograf, úspěšný podnikatel, zakoupil v roce 1880 dům ve Vodičkově ulici číslo 37. Jeho fotografický atelier patřil k největším v Čechách a na Moravě a spoluvytvářel českou portrétní fotografii. Statisíce neznámých i velice slavných lidí usedaly po desetiletí před fotoaparáty tří generací Langhansů, až do znárodnění v roce 1948.

Na jaře 1991 byl dům v rámci restitucí navrácen rodině. Vzápětí bylo započato se studiemi rekonstrukce domu. Pravnučka zakladatele závodu dala dům přestavět podle projektu týmu architektů, vedených Ladislavem Lábusem, bratrem neméně slavného herce a komika Jiřího Lábuse. Ambiciózní projekt začal dostávat svou tvář.  
Budova získala Prestižní ocenění Evropské Unie:

-DŮM ROKU 2003-.
- Popis Apartmentů - Jedná se o byty 2+1(80m2) /3+1(110m2) s terasou. Celý bytový complex je pojat velice luxusně. Díky velkým francouzským oknům s nádherným výhledem do Františkánské zahrady a na překrásný historický chrám p.Marie Sněžné (druhý největší kostel v Praze) jsou byty velice světlé, útulné a tiché (jediné co uslyšíte, je zpěv ptáků) .

Interiéry včetně krásných mramorových koupelen byly navrženy předními  designéry. Byty jsou koncipovány tak, aby poskytly maximální comfort 2 až 7 osobám, mají oddělené pokoje (každý na opačném konci bytu) se samostatným vstupem.  - Vybavení Apartmentů -
Jsou kompletně zařízené pěkným moderním nábytkem a plně vybavené tzn. Tv/Sat, Cd, DvD cinema system, vysoko rychlostní připojení k internetu,  videotelefón, lednice, myčka na nádobí, sklokeramický sporák s horkovzdušnou troubou , kávovar, potřeby pro vaření, atd.

La Prague Residence je vhodný pro:

Couples, families, individuals, businessmen, honeymoon, smaller groups, nightlife lovers

» Rezervovat «

Lokalita

Vodičkova 37, Nové Město, Praha 1

Dům se nachází přímo v centru Prahy ve Vodičkově ulici, 15m od Václavského náměstí, což zaručuje snadnou dostupnost všech historických památek pouze příjemnou procházkou. Ideální lokalita plná obchodních zón, stylových restaurací, barů se skvělou atmosférou a živou hudbou, multikin promítajících v anglickém jazyce, internetových kaváren atd .

Ideální volba pro všechny, kdo jsou rádi ve středu dění!!!

Parkování v garážích, Václavské náměstí 36, 500 CZK/den.

Vzdálenosti

Rezervační formulář

calendar

calendar

» Kompletní ceník La Prague Residence, Praha

» Lowest Internet Rates Guarantee

Available apartments at La Prague Residence, Praha
Typ (počet osob + max. počet osob na přistýlkách) Počet Cena za pobyt
Jednoložnicový apartment (2+3) byt(y)
Dvouložnicový apartment Grand (2+5) byt(y)
Extras
Služba Počet Ceny
Snídaně v kavárně (za snídaně se platí v kavárně) 6 EUR (cca. 154 CZK) za noc

*  

Všechny položky označené hvězdičkou(*) jsou povinné.

We don't offer this accommodation temporarily, please choose another accommodation.

Platební a storno podmínky

Master CardVISAAmerican Express

Rezervace může být zdarma stornována/změněna 2 dny před příjezdem do 9 hod do rána místního času. Storno / změna rezervace méně než 2 dny před datem příjezdu nebo nedojezd - částka ve výši první noci bude stržena z Vaší kreditní karty. Více v "Často kladených otázkách".

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

Praha La Prague Residence -

 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto

Podobné ubytování v PrazePodobné typy ubytování v Praze