Hotel Prague Inn ****

Základní informace o hotelu

Počet pokojů: 8
Počet lůžek: 14

Příjezd od: 15:00
Odjezd: 12:00

Služby / Vybavení
Dětská postýlkaFaxKlimatizaceMinibar na pokojiNon-stop recepceParkování Pokojová službaPřístup k internetuPsi povoleniRádio na pokojiRestauraceSejf na pokojiSměnárnaTelefon na pokojiTelevize na pokojiVlastní koupelna s vanouVysoušeč vlasůVýtah

Hotel Prague Inn má centrální polohu v dolní části slavného Václavského náměstí. Prohlédněte si krásy Prahy a navštivte všechny hlavní historické památky bez použití jakékoli dopravy.

Historické budovy, spousta obchodů, kulturních zařízení, kosmetických salonů a pestrý noční život - to vše si můžete naplno užít v bezprostřední blízkosti. Hotel sídlí v kompletně zrenovované historické budově a nabízí dobře vybavené pokoje s moderním designem.

Pokoje s výhledem na slavné Václavské náměstí a Národní muzeum.

Čtyřpodlažní dům „U zlatého úlu“, v němž je po náročné rekonstrukci nově otevřen komfortní hotel, je nejstarším domem na Václavském náměstí a vznikl asi ve 2. pol. 14. století. Samotná budova je zdobena již od 15. století freskami slavných českých malířů a nabízí neuvěřitelné výhledy na věže a střechy historického jádra města.
K dispozici je 34 prostorných pokojů včetně 1 apartmá a 1 residenčního apartmánu. Veškeré pokoje vznikly v důsledku respektování původních zdí objektů v moderním stylu a luxusním zařízení.

Všechny pokoje jsou plně klimatizovány, vybaveny vanou, WC, telefonem s přímou volbou, SAT TV, DVD přehrávačem, trezorem, PC+ faxovou přípojkou, přístupem k internetu, fénem a minibarem.
Všechny pokoje nabízejí maximální komfort s akcentem na bezpečnost- čipové karty pro přístupy do jednotlivých zón je zde využívána nová generace požární ochrany EPS a veškeré použité technologie splňují přísné evropské normy. Některé z těchto pokojů lze mezi sebou vzájemně propojit a využít je tak pro potřebu rodinných apartmánů.
Samotný Apartmán a především Residenční apartmán Vám mohou zpříjemnit Váš volný čas.

Pokojový servis zahrnuje výběr gastronomických specialit především z regionální kuchyně, ale i praní a čištění prádla, pochůzky a doručování nákupů do hotelu nebo zasilatelské služby.
Při rezervaci pokoje lze uplatnit požadavek na doplňkové služby, např. přistýlka, dětská postýlka, stravování formou polopenze popř. plné penze.

K dispozici Vám jsou chráněná parkovací garážová místa v blízkosti hotelu.

Hotel Prague Inn je vhodný pro:

Milovníky veškerého pohodlí.

» Rezervovat «

Lokalita

Ulice 28. října 378/15 (Václavské náměstí), Nové Město Praha 1

Hotel Prague Inn je velmi výhodně situován a to přímo na Václavském náměstí v samém středu a centru Prahy. Václavské náměstí s pěší zónou zaručuje všem našim návštěvníkům hotelu potřebný klid k odpočinku. Zároveň umožňuje bez velké námahy formou pěších procházek dosáhnout nejoblíbenějších turistických cílů. 2 minuty chůze od hotelu narazíte na Staroměstské náměstí.

Vzdálenosti

Rezervační formulář

calendar

calendar

» Kompletní ceník Prague Inn Hotel, Praha

» Lowest Internet Rates Guarantee

Dostupné pokoje v Prague Inn Hotel, Praha
Typ (počet osob + max. počet osob na přistýlkách) Počet Cena za pobyt
Jednolůžkový pokoj (1+0) pokoj(e)
Dvoulůžkový pokoj (2+1) pokoj(e)
Extras
Služba Počet Ceny
Plná penze (tříchodové menu) - cena za 1 osobu na den 30 EUR (cca. 771 CZK) za noc
Polopenze (tříchodové menu) - cena za 1 osobu na den 15 EUR (cca. 385 CZK) za noc
Přistýlka 50 EUR (cca. 1.285 CZK) za noc

*  

Všechny položky označené hvězdičkou(*) jsou povinné.

Platební a storno podmínky

Master CardVISAAmerican ExpressDiners Club International

Rezervace může být zdarma stornována/změněna 2 dny před příjezdem do 9 hod do rána místního času. Storno / změna rezervace méně než 2 dny před datem příjezdu nebo nedojezd - částka ve výši první noci bude stržena z Vaší kreditní karty. Více v "Často kladených otázkách".

Speciální platební a storno podmínky pro "Advance booking" pokoje:
Platba: Celková částka za tuto rezervaci bude stržena z Vaší kreditní karty okamžitě po potvrzení rezervace. Storno podmínky: V případě změny, zrušení rezervace nebo nedojezdu je celková částka nevratná.

Hotel si vyhrazuje právo předautorizovat zálohu z kreditní karty před příjezdem hosta.
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

Praha Hotel Prague Inn -

 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto
 • foto

Podobné ubytování v PrazePodobné typy ubytování v Praze