Naši průvodci pro individuální výlety

Všichni naši oprávnění průvodci jsou přátelští a nadšení mladí lidé, kteří milují Prahu a přejí si sdílet své pocity z ní s dalšími lidmi. Všichni jsou velice dobře vzdělaní ve svém oboru, mluví velmi plynně cizími jazyky a musí absolvovat speciální kurzy a následně zkoušky u PIS (Pražská informační služba), bay získali svá osvědčení z průvodcování Prahou. Toto vše Vám zaručuje příjemný a hodnotný výlet.

Pokud preferujete konkrétního průvodce, kontaktujte nás a my se pokusíme (bez garance úspěchu) zařídit pro Váš výlet tuto konkrétní osobu.

Vilma Cadkova

Vilma Cadkova


Vilma vystudovala ekonomii na Vysoké škole ekonomické. Ve svém volném čase se velice zajímá o historii a architekturu. Průvodcování se věnuje od roku 1999 a je schopna představit Vám v Praze vše, co Vás zajímá. Mluví česky, anglicky a německy.

Joeri Happel

Joeri Happel


To, co má Joeri rád ze všeho nejvíce, je naše hlavní město Praha. Na základě předchozího studia kultury a historie mu dělá největší radost, pokud může porovnávat různá historická fakta a umělecké styly se současným děním a politickou situací. Historii českých zemí začleňuje do širokého kontextu dějin.