Partnerský program

Proč se stát partnerem Athos Travel?

  • Vyděláváte peníze - obdržíte až 40 % z naší provize, která v průměru činí 20 % - dostanete tedy až 8 % z každé rezervace
  • Znalost místního prostředí - Perfektně známe místní podmínky, vybíráme spolehlivé a kvalitní hotely všech kategorií, a proto můžeme našim klientům nabídnout nejlepší možné služby a ceny.
  • Přímý kontakt s více než 350 hotely v Praze a dalších českých městech.
  • Osobní péče - Nejsme jen roboti, každá rezervace je pečlivě vyřízena našimi konzultantkami. Díky tomu můžeme uspokojit více poptávek a rezervací než ostatní systémy.
  • Hodnocení klientů - Tisíce spokojených zákazníků.
  • Sledování návštěvníků - Pokud se návštěvník Vašich stránek vrátí na stránky Athos Travel v průběhu 30 dnů, dostanete stále svoji provizi.
  • Technická asistence a podpora
  • Nepřetržitý přístup k Vašemu účtu a statistikám  

Otázky a Odpovědi 

Proč se připojit k partnerskému programu společnosti Athos Travel?

O: Jsme jedním z vedoucích hráčů na českém trhu online hotelových rezervací a našim zákazníkům garantujeme nejnižší ceny na trhu.

Jaké jsou poplatky a příjmy z partnerského programu?

O: Účast na našem partnerském programu je zcela zdarma. Program funguje na bázi sdílení provize. Model je nastaven následovně:

Počet odbydlených rezervací za měsíc           Váš zisk (vyjádřen v procentech naší provize)                                           
0 - 30                                                                    25 %
31 - 80                                                                  30 %
81 - 150                                                               35 %
151 a více                                                            40 %

Příklad: Průměrná cena jedné rezervace - 300 EUR
Provize pro Athos - 15 až 25 % (v průměru 20 procent)

Jakmile se prostřednictvím Vašich stránek uskuteční 25 rezervací za měsíc, Váš zisk bude následující: 25 x 300 x 0,2 x 0,25 = 375 EUR.

A v případě, že se uskuteční více než 150 rezervací za měsíc (5 denně), Váš zisk bude podstatně vyšší: 151 x 300 x 0,2 x 0,4 = 3624 EUR za jeden měsíc.


Kdo se může účastnit partnerského programu?

O: Připojit se k partnerskému programu může jakýkoli provozovatel internetové stránky, který má zájem nabízet ubytování v České republice. Stránka se však nemusí bezpodmínečně věnovat pouze cestování.

Jak mohu začlenit rezervační systém Athos Travel na své stránky?

O: Nabízíme několik variant napojení. Pro detailnější informace se můžete podívat na stránku s názornými příklady. Nejjednodušší varianta je vložení odkazu (linku), která přesměruje zákazníka na naše stránky. Systém je nastaven tak, že pokud zákazník rezervuje ubytování do 30 dnů po přesměrování, poznáme, že tento zákazník přišel přes Vaše stránky a část provize Vám bude posléze vyplacena.

Kam na své stránky bych měl odkaz umístit?

O: Našim partnerům doporučujeme umístit link na několik míst na Vašich stránkách, a to nejen na hlavní stránku (homepage), ale například i na další stránky (například při dokončení transakce za jiné objednané služby).

Jak mohu sledovat provoz, počet uskutečněných rezervací a své provize?

O: Účastníci partnerského programu mají non-stop přístup ke svému účtu, kde mohou sledovat statistiky provozu, počtu rezervací i výše provize?

Na koho se mohu obrátit s dalšími otázkami?

O: V případě jakýchkoli dotazů pošlete email na adresu: tomas@athos.cz

 

Příklady

1. Odkaz (přímý link) na naše stránky

Nejjednodušší cesta, jak se napojit na náš systém, je použití přímé linku

http://www.a-praha.com/?ad=af-

2. Banner

Použití banneru je založeno na stejném systému jako vložení přímého linku. Na své stránky umístíte banner obsahující link na naše stránky.


Byty a hotely Praha

3. Advanced XML interface

 

Advanced XML Vám umožňuje plně využít všechny své možnosti pro prezentace hotelových kapacit, vyhledávání a rezervačního procesu. Obsah našich stránek se zobrazí přesne dle Vašich požadavků.