Pravidelné výlety

 • U některých výletů můžeme zajistit vyzvednutí z hotelu zdarma. Většina výletů je ukončena v centru města.
 • Všechny výlety je možné za poplatek objednat i jako individuální.
 • Všechny výlety mají pouze anglicky mluvícího průvodce.
 • Francouzština, ruština, italština, němčina nebo španělština jsou možné jen na předchozí vyžádání..
 • Výlet se platí přímo průvodci
 • Speciální dětské ceny pro děti ve věku 2-10 let
 • U túr, které zahrnují Pražský hrad je možné zpoždění nebo jeho úplné vynechání. Je to z důvodu zavedení kontrol u vchodů do Hradu. Někdy se tam tvoří opravdu velká fronta a tak průvodci musí zvolit jiný náhradní program.
Výlet Délka: / Začátek
Cena

1. VELKÁ OKRUŽNÍ JÍZDA - TO NEJLEPŠÍ Z PRAHY

PrahaBěhem této podrobné okružní jízdy Vám představíme Prahu (UNESCO) jako historický a architektonický klenot střední Evropy. Náš průvodce, který se Vám bude věnovat po celou dobu, Vás během jízdy klimatizovaným busem seznámí s historií Prahy a jejích částí (Staré Město, Nové Město, Malá Strana). Ve druhé části této túry navštívíme společně areál Pražského hradu a interiér nejznámější dominanty Prahy, katedrálu Sv. Víta. Po cca 75 minutové procházce s naším průvodcem pokračujete opět autobusem na nábřeží řeky Vltavy, kde nastoupíte na palubu výletní lodi. Zde budete mít možnost si odpočinout, případně se občerstvit a zároveň obdivovat krásy a panoramata Prahy z jiné perspektivy. Z paluby lodi uvidíte též světově proslulý Karlův most. Odpočatí budete pokračovat příjemnou procházkou přes Židovské město na Staroměstské náměstí (Orloj, Týnský chrám), kde naše túra končí.

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Staroměstské náměstí
3,5 hodiny

Léto: denně v 10:00 a 14:00 hod z Na Příkopě 23, Praha 1

Zima: denně v 10:00 a 14:00 hod z Na Příkopě 23, Praha1
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.2018890 CZK690 CZK

Rezervovat

2. PĚŠÍ PROHLÍDKA - STARÉ MĚSTO A JOSEFOV

STARÉ MĚSTO A JOSEFOVProhlídka historického centra města začíná na hlavním pražském náměstí - Václavském náměstí. Zajdete se podívat na Staroměstské náměstí a jeho okouzlující okolí plné křivolakých uliček s malými obchůdky. Procházíte bývalým židovským ghettem kolem synagogy a starého židovského hřbitova. Prohlídka pokračuje přes Ungelt, který byl po mnoho staletí místem pro obchodníky a jejich zákaznáky. Uvidíte kostel svatého Jakuba a Týnský chrám. Projdete Celetnou ulicí až k Prašné bráně, kde prohlídka končí. 2,5 hodiny

Denně v 11:30 hod z parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.2018350 CZK250 CZK

Rezervovat

3. VELKÁ VELKÁ OKRUŽNÍ JÍZDA + PRAŽSKÝ HRAD + KARLŮV MOST

View from the Charles BridgePokud se rozhodnete zúčastnit se této prohlídky, náš profesionální průvodce Vás podrobně seznámí s Prahou, jedním z nejkrásnějších měst Evropy, a její více než tisíciletou historií i architekturou. Nejdříve Vám během jízdy naším klimatizovaným autobusem ukážeme Nové Město s Václavským náměstím, Národní muzeum, Národní divadlo, panorama Pražského hradu, Malé Strany a Karlův most. Poté se při procházce nádvořími Pražského hradu seznámíte s jeho historií a navštívíte společně interiéry jeho největší dominanty, katedrály Sv. Víta. Po prohlídce areálu Pražského hradu sejdete na Malou Stranu a Kampu. Společně pak přejdete přes Karlův most, architektonický skvost střední Evropy, na druhý břeh Vltavy, odkud budete pokračovat příjemnou procházkou do Starého a Židovského Města. Túra končí na Staroměstském náměstí u Orloje na Staroměstské radnici v blízkosti Týnského chrámu. 3,5 hodiny

Denně v 11:15 v ul. Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.2018680 CZK550 CZK

Rezervovat

4. PRAHA ALL IN ONE - celodenní prohlídka Prahy

PrahaChcete vidět během jediného dne co nejvíce z Prahy a mít při tom i čas na odpočinek, dobrý oběd na palubě lodi a fotografování? Užijte si Prahu naplno při této jedinečné prohlídce, poznávejte nejznámější místa pěšky, z pohodlí autobusu ale i z paluby lodi. Nejprve si s průvodcem prohlédnete Václavské náměstí. Poté se vydáte po Královské cestě na Staroměstské náměstí s proslulým pražským Orlojem a odtud dále přes Židovské město s jeho synagogami až k nábřeží Vltavy, kde na Vás už bude čekat restaurační loď. Během hodinové plavby v samém centru Prahy si odpočinete při dobrém obědě a průvodce Vás seznámí s Prahou a jejími památkami z vodní hladiny. Poté Vás autobus dopraví na Petřín, kde uvidíte Petřínskou rozhlednu, zmenšenou kopii Eiffelovy věže v Paříži. Petřínským parkem projdete ke Strahovskému klášteru, odkud je překrásný výhled na Pražský hrad a stověžatou Prahu.

Místo odjezdu: Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry: Karlův most
6,5 hodiny

Léto: denně v 10 hod v Na Příkopě 23
Zima: denně v 10 hod v Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.20181.250 CZK990 CZK

Rezervovat

5. PRAŽSKÝ HRAD A JEHO INTERIÉRY

PRAŽSKÝ HRADAutobus + pěšky, včetně vstupného

Víte, že Pražský hrad je podle Guinessovy knihy rekordů největším hradním komplexem na světě? Navštivte s námi nádherné gotické, renesanční, barokní ale i románské interiéry tohoto sídla českých králů a římských císařů a od roku 1918 sídla prezidenta republiky. Při cestě autobusem z centra města na hrad Vás průvodce seznámí se zajímavými místy, kolem kterých pojedete. Na hradě si prohlédnete katedrálu svatého Víta, Starý královský palác s Vladislavským sálem, románskou Baziliku svatého Jiří a Zlatou uličku, kde se podle pověsti středověcí alchymisté snažili pro císaře Rudolfa II vyrobit zlato a Kámen mudrců, a kde bydlel i Franz Kafka. Z hradeb Pražského hradu oceníte překrásný pohled na Prahu. Procházkou Václavskou vinicí pak sejdete ke stanici metra Malostranská, poblíž Karlova mostu, kde túra končí.

Cena zahrnuje

 • Vstupné do Katedrály sv. Víta
 • Královského paláce
 • Baziliky sv. Jiří
 • Zlaté uličky
3,5 hodiny

Léto: denně v 11.15 hod v ul. Na Příkopě 23.
Konec túry: Metro A Malostranská

Zima: denně ve 11.15 hod v ul. Na Příkopě 23.
Konec túry: Metro A Malostranská
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.2018990 CZK790 CZK

Rezervovat

6. PLAVBA LODÍ S OBĚDEM

Vltava riverDopřejte si příjemně strávené dvě hodiny na palubě výletní lodi. Autobusem Vás odvezeme na nábřeží, kde na Vás bude čekat loď. Během této polední plavby nebudete provázeni naším průvodcem, ale chutně se naobědváte a zároveň budete moci obdivovat barokní paláce, kostely a další historické budovy na obou březích Vltavy.

Místo odjezdu: Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry: Přístaviště na Dvořákově nábřeží
2,5 hodiny

Léto: Denně v 11.30 hod Na Příkopě 23

Zima: V pá, so a ne v 11.30 hod Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.2018790 CZK500 CZK

Rezervovat

7. PANORAMATICKÁ PLAVBA PO VLTAVĚ (bez průvodce)

VltavaTato hodinová plavba je obzvláště vhodná pro rodiny s malými dětmi a všechny, kteří se chtějí potěšit netradičním pohledem na Karlův most a panorama Hradčan z vodní hladiny a mají málo času. K dispozici je bar s příjemnou obsluhou, kde si můžete objednat malé občerstvení a kávu nebo si vychutnat studený drink na otevřené horní palubě. Vnitřní salon je v zimě vytápěný a v létě klimatizovaný.

Místo odjezdu:    Přístaviště na Dvořákově nábřeží
Konec túry:    Přístaviště na Dvořákově nábřeží
1 hodiny

Zima: denně v 12:00, 15:00, 16:00

Léto: denně v 12.00, 13:00, 14:00, 16.00, 17:00
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.2018290 CZK150 CZK

Rezervovat

8. VEČERNÍ PLAVBA S HUDBOU A VEČEŘÍ

VltavaPokud Vás již unavila procházka po pražských památkách a chcete strávit příjemný večer na palubě restaurační lodi a kochat se pohledem na krásně osvětlené panorama Prahy, je tato večerní plavba určena právě Vám. Po celou dobu plavby je k dispozici buffet s bohatým výběrem teplé a studené kuchyně servírovaný formou švédského stolu, bar s příjemnou obsluhou a živá hudba. Doprava k lodi je zajištěna naším autobusem z centra Prahy.
Loď pluje pod Karlovým mostem s výhledem na panorama Hradčan i kolem barokních kostelů Malé Strany a Starého Města. Na palubě Vás uvítá naše asistentka, na kterou se můžete kdykoli během této tříhodinové plavby obracet se svými dotazy. Možnost posezení se nabízí na otevřené horní palubě nebo ve vnitřním salonu, který je v zimě vytápěný a v létě klimatizovaný. Program této túry končí na nábřeží v centru Prahy.

Cena zahrnuje:
- večeři formou švédského stolu
- welcome drink
- živou hudbu

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Přístaviště na Dvořákově nábřežÍ
3 hodiny

Léto: denně v 18.30 hod (v 18.50 odplouvá loď)

Zima: denně (mimo 24.+31.12.) v 18.30 hod (v 18.50 odplouvá loď)
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.2018980 CZK590 CZK

Rezervovat

9. VEČERNÍ PLAVBA LODÍ S VEČEŘÍ, HUDBOU A OKRUŽNÍ JÍZDOU

Old Town SquareNemáte na dnešní večer ještě žádný program ? Rádi Vás přivítáme na palubě naší výletní restaurační lodi, ke které Vás dopravíme naším autobusem. Během tříhodinové plavby chutně povečeříte a zároveň Vás bude bavit živá hudba. Po celou dobu je Vám k dispozici průvodce, který Vám ochotně individuálně poskytne informace o nádherně osvětlených historických památkách na obou březích Vltav, které budete míjet. Samozřejmostí je i bar s širokou nabídkou alkoholických I nealkoholických nápojů a příjemnou obsluhou. Součástí túry je i krátká projížďka Prahou klimatizovaným autobusem po nejkrásnějších místech Starého a Židovského města, Malé Strany a Nového Města. Po skončení plavby Vás odvezeme zpět do Vašeho hotelu.

Cena zahrnuje:
Večeři formou švédského stolu
Welcome drink
Živou hudbu
Transport do vašeho hotelu

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Váš hotel
4 hodiny

Léto: Denně v 18:00

Zima: Denně v 18:00 z pobočky Na Příkopě 23 (kromě 24.12.+31.12.)
Od Do Ceny Děti
So 1.4.2017St 31.10.20181.250 CZK990 CZK

Rezervovat

10. ČESKÝ KRUMLOV - UNESCO

Český KrumlovČeský Krumlov, středověké město na jihu Čech, si zachoval svůj téměř pohádkový půvab až dodnes a právem byl zapsán na seznam památek UNESCO. Historické centrum je tvořeno křivolakými uličkami s mnoha nádhernými gotickými, renesančními a barokními domy z doby šlechtických rodů Rožmberků, Schwarzenberků a Lobkowitzů. Čeká Vás procházka městem s naším průvodcem. Navštívíte i místní hrad-zámek. Tento 2. největší český hrad se může pochlubit krásným historickým nábytkem, bohatými sbírkami dobových uměleckých děl, tapiserií a umělecky zdobených zbraní. V letní sezóně Vás čeká návštěva interiérů zámku, v té zimní naopak návštěva hradního muzea.

Pondělní túra do Českého Krumlova neobsahuje prohlídku zámku. Místo toho klienti navštíví Zámecké muzeum a věž.

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
11 hodiny

Zima: V 9:00 v út, pá, ne (Muzeum je zavřené 23.12.-2.1.

Léto: V 8:45 denně v ul. Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.20182.090 CZK1.790 CZK

Rezervovat

11. KARLOVY VARY A TOVÁRNA MOSER

Karlovy VaryKarlovy Vary jsou nejznámějším lázeňským městem České republiky. Jejich historie sahá do 14. století, doby Karla IV. Léčivé účinky místních pramenů vyzkoušeli takoví velikáni, jako např. car Petr Veliký či spisovatel Goethe. O proslulost Karlových Varů se zasloužila i výroba světoznámého českého křišťálu Moser, karlovarského porcelánu či bylinného likéru Becherovka. Po příjezdu do Karlových Varů společně navštívíme výrobní prostory továrny Moser a poté Vás náš průvodce provede centrem města, kde uvidíte například nejznámější pramen Vřídlo, který tryská až do výšky 12 metrů. Poté budete mít volno na samostatnou procházku po městě.

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
9,5 hodiny

Zima: V 9:00 v po, čt, a so (kromě 24.12.) Továrna Moser je zavřená 24.-26.12.

Léto: V 8:45 denně z ul. Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
So 1.4.2017St 31.10.20181.690 CZK1.390 CZK

Rezervovat

12. PIVOVAR KOZEL - VELKÉ POPOVICE

PIVOVAR KOZEL - VELKÉ POPOVICE
Nedaleko Prahy, ve Velkých Popovicích, se nachází pivovar Kozel - domov nejexportovanějšího českého piva, jehož historie sahá až do roku 1874.

Průvodce Vás provede historickou budovou pivovaru, kde se dozvíte vše o výrobě piva od A do Z. Zjistíte z jakých ingrediencí se pivo vyrábí, navštívíte stáčírnu a samozřejmě ochutnáte i nefiltrovaného Kozla.

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
4 hodiny

Léto: ve 14:00 hod v út a so z ulice Na Příkopě 23

Zima: ve 14:00 hod v út a so z ulice Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.2018750 CZK640 CZK

Rezervovat

13. Praha 2 v 1

STARÉ MĚSTORádi byste vyzkoušeli více túr a přitom ještě ušetřili? Máme pro Vás dobré řešení – balíček kombinující dvě naše nejoblíbenější túry. Není nutné absolvovat obě túry během jednoho dne; můžete si je rezervovat na dva různé dny dle Vašeho uvážení.

Nejdříve Vám během jízdy pohodlným klimatizovaným autobusem ukážeme Nové Město s Václavským náměstím, Národní muzeum, Národní divadlo, Malou Stranu a panorama Pražského hradu. Z Hradu půjdeme na Karlův most, architektonický skvost střední Evropy z roku 1357. Příjemnou procházku ulicemi Starého a Židovského Města zakončíme na Staroměstském náměstí, kde se nachází Staroměstská radnice s Orlojem a Týnský chrám.

Večer můžete během tříhodinové plavby s průvodcem na naší restaurační lodi relaxovat při pohledu na zapadající slunce a Prahu osvětlenou tisíci světly. Bufet, s bohatým výběrem teplé a studené kuchyně, servírovaný formou švédského stolu, bar s příjemnou obsluhou a živá hudba přispějí k Vaší celkové pohodě. Po skončení plavby Vás odvezeme zpět do hotelu. Obě túry musí být objednány zároveň, ale je možné je absolvovat ve dvou různých dnech a v libovolném pořadí.

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Váš hotel
7,5 hodiny

LÉTO: Denně v 11.15 a 18.00 hod na Na Příkopě 23, Praha 1

Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.20181.700 CZK1.400 CZK

Rezervovat

14. HRAD KARLŠTEJN

KarlštejnKarlštejn je jedním z nejnavštěvovanějších českých hradů. Byl postaven Karlem IV. v letech 1348 – 1355. Sloužil k uschování císařského a královského pokladu a korunovačních klenot a k archivaci státních dokumentů. Tento gotický hrad, okouzlující svou monumentální architekturou, se nachází přibližně 38 km jihozápadně od Prahy. Po zdolání kopce následuje přibližně hodinová prohlídka interiéru, kdy Vás průvodce seznámí nejen s historií hradu, ale i s životem Karla IV. a uměním jeho doby.

Cena zahrnuje: Vstupné do hradu- okruh č.1

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
4,5 hodiny

Léto: čt a ne v 9:00 z Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.20181.090 CZK890 CZK

Rezervovat

15. VÍDEŇ - UNESCO

VÍDEŇ - UNESCONezmeškejte příležitost navštívit s námi Vídeň - hlavní město Rakouska, položené na řece Dunaj a patřící od roku 2001 do kulturního dědictví UNESCO. Prozkoumejte s námi toto krásné historické město plné románské, gotické a barokní architektury.

Během cesty do Vídně dostanete od našeho průvodce, společně s mapou, informace o všech místech, které stojí za to navštívit jako: Hofburg (sídlo šlechtického rodu Habsburků), vídeňskou Operu, radnici, parlament, muzejní čtvrť, kadedráu sv. Štěpána a mnohem víc. Budeme mít dostatek času prozkoumat město na vlastní pěst a pokud máte rádi nakupování, určitě nezapomeňte navštívit slavnou Mariahilferstrasse s množstvím obchodů a butiků.

Cena zahrnuje:
Mapa Vídně
Vyzvednutí a odvoz zpět do hotelu

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
14 hodiny

Léto: V 8:45 po a so z Na Příkopě 23 ( nebo vyzvednutí a odvoz zpět do hotelu)

Zima: V 9:00 so z Na Příkopě 23 ( nebo vyzvednutí a odvoz zpět do hotelu)
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.20182.900 CZK1.700 CZK

Rezervovat

16. PAMÁTNÍK TEREZÍN

TerezínPůvodně vojenská pevnost Terezín, vybudována v 18. století císařem Josefem II., je neodmyslitelně spojena s historií 2. světové války. Známější Velká pevnost  – město Terezín, byla využita jako sběrný tábor židů z celé Evropy a zároveň byla zneužita pro účely nacistické propagandy během návštěvy organizace Červeného kříže v roce 1944. Méně známá, Malá pevnost, byla krutým vězením říšské tajné policie (Gestapa). Zajímáte-li se o historii 2. světové války a holocaustu, pojeďte s námi navštívit Malou pevnost Terezín a muzea situovaná ve Velké pevnosti.

VSTUPNÉ ZAHRNUTO

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
5 hodiny

Zima: v po, st, pá a ne v 9:00 (mimo 24.12.)

Léto: Denně v 9:00 ze stanoviště Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.20181.290 CZK990 CZK

Rezervovat

17. KUTNÁ HORA - s volným časem

Kutna HoraNejprve navštívíte jedno z nejzajímavějších pohřebních míst na světě, Kostnici v nedaleké Sedleci. Výzdoba této kaple sestává z více než 40 000 lidských kostí, zahrnující mimo jiné lustr, Schwarzenberský erb, atd. Kutná Hora byla ve středověku centrem těžby stříbra a druhým nejbohatším městem Českého království. Při procházce Kutnou Horou navštívíte nejen gotickou katedrálu Sv. Barbory, ale uvidíte i mnoho krásných gotických, renesančních a barokních městských domů a unikátní kamennou kašnu z 15.století. Po procházce budete mít 90 minut volného času podle svých preferencí.

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
7 hodiny

Léto: V 13:00 po, so v ul. Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.20181.290 CZK990 CZK

Rezervovat

18. KUTNÁ HORA - UNESCO

Kutná Hora sv. BarboraKutná Hora byla ve středověku centrem těžby stříbra a druhým nejbohatším městem Českého království. Tehdejší bohatství města se dodnes odráží v rozmanitosti architektonických památek a dochované struktuře městského centra. Při procházce Kutnou Horou navštívíte nejen gotickou katedrálu Sv. Barbory, ale uvidíte i mnoho krásných gotických, renesančních a barokních městských domů a unikátní kamennou kašnu z 15.století. Také navštívíte jedno z nejzajímavějších pohřebních míst na světě, Kostnici v nedaleké Sedlci. Výzdoba této kaple sestává z více než 40 000 lidských kostí, zahrnující mimo jiné lustr, Schwarzenberský erb, atd. Kutná Hora je na seznamu UNESCO od roku 1995.

Cena zahrnuje:
Vstupné do:
Chrámu sv.Barbory
Kostice v Sedlci

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
5,5 hodiny

Léto: V 13:00 denně v ul. Na Příkopě 23
Zima: Ve 12:30 hod (denně kromě 24.12.)
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.20181.150 CZK990 CZK

Rezervovat

19. DRÁŽĎANY

DRÁŽĎANYVšem, kteří mají zájem si prohlédnout malebnou krajinu Českého středohoří a navštívit zemi našich sousedů, nabízíme výlet do německých Drážďan. Z původní rybářské vesnice se Drážďany staly lázeňským městem a královskou rezidencí a později i hlavním městem Saska. Mezi nejvýznamnější historické památky patří galerie Zwinger a Albertinum, kostely Hofkirche a Frauenkirche nebo opera Semperoper. Za druhé světové války byly Drážďany téměř kompletně zničeny masivními leteckými nálety a následně znovu zrekonstruovány.

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
11 hodiny

Léto: v 8:45 hod. v út, čt a pá v ulici Na Příkopě 23
Zima: v 9:00 hod. v út, čt v ulici Na Příkopě 23 (kromě 24.12.)
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.20181.950 CZK1.500 CZK

Rezervovat

20. BEER CULTURE TOUR

BEER CULTURE TOUR WALKING incl. 3 beers

ONLY IN ENGLISH and SPANISH

Beer is an essential part of Czech culture. It’s not just a leisure activity – pivo is a part of political discussions, sporting events and many major events in Czech history. Czechs drink more beer per capita than any other country in the world, and they do it with their own unique style. Pub conversations are where history happens. International diplomats, including Madeleine Albright and President Bill Clinton, have sampled the local specialty while touring Prague. The Velvet Revolution was discussed and celebrated over foam-topped glasses. Any government plans to increase the price would likely to lead to another revolt. Join our educated guides for an authentic pub culture experience and get to know both the pivo and the people of Prague on a deeper level.

Starting point: Parking Na Příkopě 23, Prague 1
Tour end: Old Town Square
3 hodiny

Léto: denně v 18:00 hod z Na Příkopě 23 (pouze anglicky a španělsky)
Od Do Ceny Děti
So 31.3.2018St 31.10.2018590 CZK300 CZK

Rezervovat