Pravidelné výlety

  • U některých výletů můžeme zajistit vyzvednutí z hotelu zdarma. Většina výletů je ukončena v centru města.
  • Všechny výlety je možné za poplatek objednat i jako individuální.
  • Všechny výlety mají pouze anglicky mluvícího průvodce.
  • Francouzština, ruština, italština, němčina nebo španělština jsou možné jen na předchozí vyžádání..
  • Výlet se platí přímo průvodci (Při platbě kartou pokladna účtuje 3% navíc za bankovní poplatky)
  • U túr, které zahrnují Pražský hrad je možné zpoždění nebo jeho úplné vynechání. Je to z důvodu zavedení kontrol u vchodů do Hradu. Někdy se tam tvoří opravdu velká fronta a tak průvodci musí zvolit jiný náhradní program.
Výlet Délka: / Začátek
Cena

1. PRAHA PANORAMATICKÁ

Prague Castle from the plane
Cílem této prohlídky je ukázat Vám 4 historická města pražská a jejich památky včetně nejvýznamější dominanty Prahy - Pražského hradu během dvou hodin. Cestou na Pražský hrad uvidíte Nové Město s Václavským náměstím a Národním muzeem, Národní divadlo, Karlův most, panorama Pražského hradu a Malé Strany. Následuje přibližně hodinová procházka areálem Pražského hradu, kde Vás náš průvodce seznámí s jeho historií i současností. Poté autobusem projedete Židovským a Starým Městem přes Staroměstské náměstí zpět Na Příkopy.
2 hodiny

Denně v 11:30, 13:30 v ul. Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
Po 31.3.2014Pá 30.3.2018350 CZK250 CZK

Rezervovat

2. STARÉ A ŽIDOVSKÉ MĚSTO PRAŽSKÉ

Židovský hřbitovNavštivte s námi židovské město pražské, nazývané Josefov! Začneme procházkou Starým Městem. U rodného domu Franze Kafky vejdeme do bývalé židovské čtvrti. Průvodce Vás seznámí s historií bývalého ghetta a nejstarší synagogy ve střední Evropě – Staronové synagogy. Projdete se po Starém židovském hřbitově, a také navštívíte několik synagog, které jsou součástí rozsáhlého a ojedinělého komplexu pražského Židovského muzea.
Zahrnuté vstupné:
1/Maislova synagoga
2/Pinkasova synagoga
3/Klausova synagoga
4/Španělská synagoga
5/starý židovský hřbitov
2,5 hodiny

Léto:
začátek v 15:00 hod v po, st, pá a neděli z Na Příkopě 23, Praha1
Zima:
začátek ve 14:00 hod v pondělí, středu, pátek a neděli z Na Příkopě 23, Praha1 (túra se nekoná dne 24.12.)

Od Do Ceny Děti
Po 31.3.2014Pá 30.3.2018950 CZK700 CZK

Rezervovat

3. PRAŽSKÝ HRAD A JEHO INTERIÉRY

Autobus + pěšky, včetně vstupného

Víte, že Pražský hrad je podle Guinessovy knihy rekordů největším hradním komplexem na světě? Navštivte s námi nádherné gotické, renesanční, barokní ale i románské interiéry tohoto sídla českých králů a římských císařů a od roku 1918 sídla prezidenta republiky. Při cestě autobusem z centra města na hrad Vás průvodce seznámí se zajímavými místy, kolem kterých pojedete. Na hradě si prohlédnete katedrálu svatého Víta, Starý královský palác s Vladislavským sálem, románskou Baziliku svatého Jiří a Zlatou uličku, kde se podle pověsti středověcí alchymisté snažili pro císaře Rudolfa II vyrobit zlato a Kámen mudrců, a kde bydlel i Franz Kafka. Z hradeb Pražského hradu oceníte překrásný pohled na Prahu. Procházkou Václavskou vinicí pak sejdete ke stanici metra Malostranská, poblíž Karlova mostu, kde túra končí.

Cena zahrnuje

  • Vstupné do Katedrály sv. Víta
  • Královského paláce
  • Baziliky sv. Jiří
  • Zlaté uličky
3,5 hodiny

Léto: denně v 11.15 hod v ul. Na Příkopě 23.
Konec túry: Metro A Malostranská
Zima: denně ve 11.15 hod v ul. Na Příkopě 23.
Konec túry: Metro A Malostranská
Od Do Ceny Děti
St 1.4.2015Pá 30.3.2018850 CZK650 CZK

Rezervovat

4. VELKÁ OKRUŽNÍ JÍZDA - TO NEJLEPŠÍ Z PRAHY

Během této podrobné okružní jízdy Vám představíme Prahu (UNESCO) jako historický a architektonický klenot střední Evropy. Náš průvodce, který se Vám bude věnovat po celou dobu, Vás během jízdy klimatizovaným busem seznámí s historií Prahy a jejích částí (Staré Město, Nové Město, Malá Strana). Ve druhé části této túry navštívíme společně areál Pražského hradu a interiér nejznámější dominanty Prahy, katedrálu Sv. Víta. Po cca 75 minutové procházce s naším průvodcem pokračujete opět autobusem na nábřeží řeky Vltavy, kde nastoupíte na palubu výletní lodi. Zde budete mít možnost si odpočinout, případně se občerstvit a zároveň obdivovat krásy a panoramata Prahy z jiné perspektivy. Z paluby lodi uvidíte též světově proslulý Karlův most. Odpočatí budete pokračovat příjemnou procházkou přes Židovské město na Staroměstské náměstí (Orloj, Týnský chrám), kde naše túra končí.

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Staroměstské náměstí
3,5 hodiny

Léto: denně v 10:00 a 14:00 hod z Na Příkopě 23, Praha1
Zima: denně v 10:00 a 14:00 hod z Na Příkopě 23, Praha1
Od Do Ceny Děti
Pá 1.4.2016Pá 30.3.2018750 CZK550 CZK

Rezervovat

5. VELKÁ VELKÁ OKRUŽNÍ JÍZDA + PRAŽSKÝ HRAD + KARLŮV MOST

View from the Charles BridgePokud se rozhodnete zúčastnit se této prohlídky, náš profesionální průvodce Vás podrobně seznámí s Prahou, jedním z nejkrásnějších měst Evropy, a její více než tisíciletou historií i architekturou. Nejdříve Vám během jízdy naším klimatizovaným autobusem ukážeme Nové Město s Václavským náměstím, Národní muzeum, Národní divadlo, panorama Pražského hradu, Malé Strany a Karlův most. Poté se při procházce nádvořími Pražského hradu seznámíte s jeho historií a navštívíte společně interiéry jeho největší dominanty, katedrály Sv. Víta. Po prohlídce areálu Pražského hradu sejdete na Malou Stranu a Kampu. Společně pak přejdete přes Karlův most, architektonický skvost střední Evropy, na druhý břeh Vltavy, odkud budete pokračovat příjemnou procházkou do Starého a Židovského Města. Túra končí na Staroměstském náměstí u Orloje na Staroměstské radnici v blízkosti Týnského chrámu. 3,5 hodiny

Denně od 11:15 v ul. Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
Po 31.3.2014Pá 30.3.2018590 CZK500 CZK

Rezervovat

6. PRAHA ALL IN ONE - celodenní prohlídka Prahy

Chcete vidět během jediného dne co nejvíce z Prahy a mít při tom i čas na odpočinek, dobrý oběd na palubě lodi a fotografování? Užijte si Prahu naplno při této jedinečné prohlídce, poznávejte nejznámější místa pěšky, z pohodlí autobusu ale i z paluby lodi. Nejprve si s průvodcem prohlédnete Václavské náměstí. Poté se vydáte po Královské cestě na Staroměstské náměstí s proslulým pražským Orlojem a odtud dále přes Židovské město s jeho synagogami až k nábřeží Vltavy, kde na Vás už bude čekat restaurační loď. Během hodinové plavby v samém centru Prahy si odpočinete při dobrém obědě a průvodce Vás seznámí s Prahou a jejími památkami z vodní hladiny. Poté Vás autobus dopraví na Petřín, kde uvidíte Petřínskou rozhlednu, zmenšenou kopii Eiffelovy věže v Paříži. Petřínským parkem projdete ke Strahovskému klášteru, odkud je překrásný výhled na Pražský hrad a stověžatou Prahu. Místo odjezdu: Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1 Konec túry: Karlův most 6,5 hodiny

Léto: denně v 10 hod v Na Příkopě 23
Zima: denně v 10 hod v Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
Pá 1.4.2016Pá 30.3.20181.150 CZK950 CZK

Rezervovat

7. PANORAMATICKÁ PLAVBA PO VLTAVĚ (bez průvodce)

Panoramatická plavba po Vltavě Tato hodinová plavba je obzvláště vhodná pro rodiny s malými dětmi a všechny, kteří se chtějí potěšit netradičním pohledem na Karlův most a panorama Hradčan z vodní hladiny a mají málo času. K dispozici je bar s příjemnou obsluhou, kde si můžete objednat malé občerstvení a kávu nebo si vychutnat studený drink na otevřené horní palubě. Vnitřní salon je v zimě vytápěný a v létě klimatizovaný.

Místo odjezdu:    Přístaviště na Dvořákově nábřeží
Konec túry:    Přístaviště na Dvořákově nábřeží
1 hodiny

Zima: denně v 12:00, 15:00, 16:00
Léto: denně v 12.00, 13:00, 14:00, 16.00, 17:00
Od Do Ceny Děti
So 1.4.2017Pá 30.3.2018240 CZK120 CZK

Rezervovat

8. PLAVBA LODÍ S OBĚDEM

Vltava riverDopřejte si příjemně strávené dvě hodiny na palubě výletní lodi. Autobusem Vás odvezeme na nábřeží, kde na Vás bude čekat loď. Během této polední plavby nebudete provázeni naším průvodcem, ale chutně se naobědváte a zároveň budete moci obdivovat barokní paláce, kostely a další historické budovy na obou březích Vltavy. Místo odjezdu: Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1 Konec túry: Přístaviště na Dvořákově nábřeží 2,5 hodiny

Léto: Denně v 11.30 hod Na Příkopě 23 nebo vyzvednutí na hotelu zdarma
Zima: V pátek, sobotu a neděli v 11.30 hod Na Příkopě 23 nebo vyzvednutí na hotelu zdarma
Od Do Ceny Děti
So 30.3.2013Pá 30.3.2018690 CZK500 CZK

Rezervovat

9. VEČERNÍ PLAVBA S HUDBOU A VEČEŘÍ

Pokud Vás již unavila procházka po pražských památkách a chcete strávit příjemný večer na palubě restaurační lodi a kochat se pohledem na krásně osvětlené panorama Prahy, je tato večerní plavba určena právě Vám. Po celou dobu plavby je k dispozici buffet s bohatým výběrem teplé a studené kuchyně servírovaný formou švédského stolu, bar s příjemnou obsluhou a živá hudba. Doprava k lodi je zajištěna naším autobusem z centra Prahy.
Loď pluje pod Karlovým mostem s výhledem na panorama Hradčan i kolem barokních kostelů Malé Strany a Starého Města. Na palubě Vás uvítá naše asistentka, na kterou se můžete kdykoli během této tříhodinové plavby obracet se svými dotazy. Možnost posezení se nabízí na otevřené horní palubě nebo ve vnitřním salonu, který je v zimě vytápěný a v létě klimatizovaný. Program této túry končí na nábřeží v centru Prahy.

Cena zahrnuje:
- večeři formou švédského stolu
- welcome drink
- živou hudbu

Místo odjezdu:    Parkoviště Na Příkopě 23, Praha 1
Konec túry:    Přístaviště na Dvořákově nábřežÍ
3 hodiny

Léto: denně v 18.30 hod (v 18.50 odplouvá loď)
Zima: denně (mimo 24.+31.12.) v 18.30 hod (v 18.50 odplouvá loď)
Od Do Ceny Děti
So 1.4.2017Pá 30.3.2018850 CZK500 CZK

Rezervovat

10. VEČERNÍ PLAVBA LODÍ S VEČEŘÍ, HUDBOU A OKRUŽNÍ JÍZDOU

Old Town SquareNemáte na dnešní večer ještě žádný program ? Rádi Vás přivítáme na palubě naší výletní restaurační lodi, ke které Vás dopravíme naším autobusem. Během tříhodinové plavby chutně povečeříte a zároveň Vás bude bavit živá hudba. Po celou dobu je Vám k dispozici průvodce, který Vám ochotně individuálně poskytne informace o nádherně osvětlených historických památkách na obou březích Vltav, které budete míjet. Samozřejmostí je i bar s širokou nabídkou alkoholických I nealkoholických nápojů a příjemnou obsluhou. Součástí túry je i krátká projížďka Prahou klimatizovaným autobusem po nejkrásnějších místech Starého a Židovského města, Malé Strany a Nového Města. Po skončení plavby Vás odvezeme zpět do Vašeho hotelu. Cena zahrnuje: Večeři formou švédského stolu Welcome drink Živou hudbu Transport do vašeho hotelu 4 hodiny

Léto: Denně v 18:00
Zima: Denně v 18:00 z pobočky Na Příkopě 23 (kromě 24.12.+31.12.)
Od Do Ceny Děti
So 1.4.2017Pá 30.3.20181.250 CZK990 CZK

Rezervovat

11. BEER CULTURE TOUR

WALKING incl. 3 beers

Beer is an essential part of Czech culture. It’s not just a leisure activity – pivo is a part of political discussions, sporting events and many major events in Czech history. Czechs drink more beer per capita than any other country in the world, and they do it with their own unique style. Pub conversations are where history happens. International diplomats, including Madeleine Albright and President Bill Clinton, have sampled the local specialty while touring Prague. The Velvet Revolution was discussed and celebrated over foam-topped glasses. Any government plans to increase the price would likely to lead to another revolt. Join our educated guides for an authentic pub culture experience and get to know both the pivo and the people of Prague on a deeper level.

Starting point: Parking Na Příkopě 23, Prague 1
Tour end: Old Town Square
3 hodiny

Léto: denně v 18:15 hod z Na Příkopě 23 (pouze anglicky)
Od Do Ceny Děti
So 1.4.2017Pá 30.3.2018500 CZK300 CZK

Rezervovat

12. PIVOVAR KOZEL - VELKÉ POPOVICE

Nedaleko Prahy, ve Velkých Popovicích, se nachází pivovar Kozel - domov nejexportovanějšího českého piva, jehož historie sahá až do roku 1874.

Průvodce Vás provede historickou budovou pivovaru, kde se dozvíte vše o výrobě piva od A do Z. Zjistíte z jakých ingrediencí se pivo vyrábí, navštívíte stáčírnu a samozřejmě ochutnáte i nefiltrovaného Kozla.
4 hodiny

Léto: ve 14:00 hod v út, pá a so z ulice Na Příkopě 23
Zima: ve 14:00 hod v út a so z ulice Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
So 1.4.2017Pá 30.3.2018690 CZK640 CZK

Rezervovat

13. KUTNÁ HORA - UNESCO

Kutná Hora sv. BarboraKutná Hora byla ve středověku centrem těžby stříbra a druhým nejbohatším městem Českého království. Tehdejší bohatství města se dodnes odráží v rozmanitosti architektonických památek a dochované struktuře městského centra. Při procházce Kutnou Horou navštívíte nejen gotickou katedrálu Sv. Barbory, ale uvidíte i mnoho krásných gotických, renesančních a barokních městských domů a unikátní kamennou kašnu z 15.století. Také navštívíte jedno z nejzajímavějších pohřebních míst na světě, Kostnici v nedaleké Sedlci. Výzdoba této kaple sestává z více než 40 000 lidských kostí, zahrnující mimo jiné lustr, Schwarzenberský erb, atd. Kutná Hora je na seznamu UNESCO od roku 1995.

Cena zahrnuje:
Vstupné do:
Chrámu sv.Barbory
Kostice v Sedlci
5,5 hodiny

Léto: V 13:00 Denně v ul. Na Příkopě 23
Zima: Ve 12:30 hod (denně kromě 24.12.)
Od Do Ceny Děti
Pá 1.4.2016Pá 30.3.2018990 CZK800 CZK

Rezervovat

14. ČESKÝ KRUMLOV - UNESCO

Český KrumlovČeský Krumlov, středověké město na jihu Čech, si zachoval svůj téměř pohádkový půvab až dodnes a právem byl zapsán na seznam památek UNESCO. Historické centrum je tvořeno křivolakými uličkami s mnoha nádhernými gotickými, renesančními a barokními domy z doby šlechtických rodů Rožmberků, Schwarzenberků a Lobkowitzů. Čeká Vás procházka městem s naším průvodcem a oběd v místní restauraci. Navštívíte i místní hrad-zámek. Tento 2. největší český hrad se může pochlubit krásným historickým nábytkem, bohatými sbírkami dobových uměleckých děl, tapiserií a umělecky zdobených zbraní. V letní sezóně Vás čeká návštěva interiérů zámku, v té zimní naopak návštěva hradního muzea.

Pondělní túra do Českého Krumlova neobsahuje prohlídku zámku. Místo toho klienti navštíví Zámecké muzeum a věž.
11 hodiny

Zima: V 9:00 v Út, Pá, Ne (Muzeum je zavřené 23.12.-2.1.
Léto: V 8:45 denně v ul. Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
So 21.4.2001Pá 30.3.20182.090 CZK1.790 CZK

Rezervovat

15. PAMÁTNÍK TEREZÍN

TerezínPůvodně vojenská pevnost Terezín, vybudována v 18. století císařem Josefem II., je neodmyslitelně spojena s historií 2. světové války. Známější Velká pevnost             – město Terezín, byla využita jako sběrný tábor židů z celé Evropy a zároveň byla zneužita pro účely nacistické propagandy během návštěvy organizace Červeného kříže v roce 1944. Méně známá, Malá pevnost, byla krutým vězením říšské tajné policie (Gestapa). Zajímáte-li se o historii 2. světové války a holocaustu, pojeďte s námi navštívit Malou pevnost Terezín a muzea situovaná ve Velké pevnosti.
VSTUPNÉ ZAHRNUTO
5 hodiny

Zima: v Po, St, Pá a Ne v 9:00 (mimo 24.12.)
Léto: Denně v 9:00 ze stanoviště Na Příkopě 23 nebo ve Vašem hotelu
Od Do Ceny Děti
Po 31.3.2014Pá 30.3.20181.150 CZK900 CZK

Rezervovat

16. KARLOVY VARY A TOVÁRNA MOSER

Karlovy VaryKarlovy Vary jsou nejznámějším lázeňským městem České republiky. Jejich historie sahá do 14. století, doby Karla IV. Léčivé účinky místních pramenů vyzkoušeli takoví velikáni, jako např. car Petr Veliký či spisovatel Goethe. O proslulost Karlových Varů se zasloužila i výroba světoznámého českého křišťálu Moser, karlovarského porcelánu či bylinného likéru Becherovka. Po příjezdu do Karlových Varů společně navštívíme výrobní prostory továrny Moser a poté Vás náš průvodce provede centrem města, kde uvidíte například nejznámější pramen Vřídlo, který tryská až do výšky 12 metrů. Po obědě budete mít volno na samostatnou procházku po městě. Od této letní sezóny je každou neděli zavřena sklářská huť ve sklárně Moser. Z tohoto důvodu klienti navštíví jen obchod ve sklárně. 9,5 hodiny

Zima: V 9:00 v Po, Čt, a So (kromě 24.12.) Továrna Moser je zavřená 24.-26.12.
Léto: V 8:45 denně z ul. Na Příkopě 23
Od Do Ceny Děti
So 1.4.2017Pá 30.3.20181.690 CZK1.390 CZK

Rezervovat

17. DRÁŽĎANY

Všem, kteří mají zájem si prohlédnout malebnou krajinu Českého středohoří a navštívit zemi našich sousedů, nabízíme výlet do německých Drážďan. Z původní rybářské vesnice se Drážďany staly lázeňským městem a královskou rezidencí a později i hlavním městem Saska. Mezi nejvýznamnější historické památky patří galerie Zwinger a Albertinum, kostely Hofkirche a Frauenkirche nebo opera Semperoper. Za druhé světové války byly Drážďany téměř kompletně zničeny masivními leteckými nálety a následně znovu zrekonstruovány. 11 hodiny

Léto: v 8:45 hod. v Út, Čt a Pá v ulici Na Příkopě 23
Zima: v 9:00 hod. v Út, Čt v ulici Na Příkopě 23 (kromě 24.12.)
Od Do Ceny Děti
So 1.4.2017Pá 30.3.20181.750 CZK1.350 CZK

Rezervovat

18. VÍDEŇ - UNESCO

Nezmeškejte příležitost navštívit s námi Vídeň - hlavní město Rakouska, položené na řece Dunaj a patřící od roku 2001 do kulturního dědictví UNESCO. Prozkoumejte s námi toto krásné historické město plné románské, gotické a barokní architektury.

Během cesty do Vídně dostanete od našeho průvodce, společně s mapou, informace o všech místech, které stojí za to navštívit jako: Hofburg (sídlo šlechtického rodu Habsburků), vídeňskou Operu, radnici, parlament, muzejní čtvrť, kadedráu sv. Štěpána a mnohem víc. Budeme mít dostatek času prozkoumat město na vlastní pěst a pokud máte rádi nakupování, určitě nezapomeňte navštívit slavnou Mariahilferstrasse s množstvím obchodů a butiků.

Cena zahrnuje:
Mapa Vídně
Vyzvednutí a odvoz zpět do hotelu
14 hodiny

Léto: V 8:45 po a so z Na Příkopě 23 ( nebo vyzvednutí a odvoz zpět do hotelu)
Zima: V 9:00 so z Na Příkopě 23 ( nebo vyzvednutí a odvoz zpět do hotelu)
Od Do Ceny Děti
So 1.4.2017Pá 30.3.20182.800 CZK1.600 CZK

Rezervovat